Home

Ponuka práce, brigády

PDF
Tlačiť

 

Zaujímavá ponuka práce pre absolventov PF

Vážení študenti Právnickej fakulty TU

    obdržali sme zaujímavú ponuku od Pôdohospodárskej platobnej agentúry so sídlom v Bratislave s ponukou pracovných príležitostí pre absolventov Právnickej fakulty TU v Trnave na obsadenie voľných štátnozamestnaneckých miest v rámci Pôdohospodárskej platobnej agentúry.

    Nakoľko voľné pozície sú vhodné pre absolventov, študenti ktorí práve končia Mgr štúdium majú príležitosť získať zaujímavú prácu (bližšie info podá p. Mgr. Lydia Bratinková  e-mail  Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. ).

 

Ponuka stáže pre študentov v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli

Vážení študenti Právnickej fakulty TU,

            radi by sme Vás informovali o možnosti stáže v Styčnej kancelárii SR pre výskum a vývoj v Bruseli, ktorá je určená pre študentov s ukončeným prvým stupňom vysokoškolského vzdelania.

           Stáž je určená pre študentov, ktorí majú aktívnu znalosť anglického jazyka, záujem o oblasť vedy, výskumu a inovácii v Európskej únii a nechýba im spoľahlivosť, iniciatíva a chuť učiť sa nové veci. Túto stáž je možné realizovať prostredníctvom Erasmus programu.

Dĺžka stáže je 3-6 mesiacov s možným nástupom už od mája 2017 (podľa dohody).

Deadline na zaslanie životopisu a motivačného listu v anglickom a slovenskom jazyku je do 7. apríla 2017 (posunutie termínu) na mailovú adresu Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. .

Bližšie informácie a podmienky stáže nájdete TU.

             Študenti  - ak by ste mali záujem stážovať v Bruseli -  radi Vás u nás privítame.

 

Ponuka stáže pre študentov právnickej fakulty - IOM

Medzinárodná organizácia pre migráciu (IOM) hľadá študentov magisterského štúdia práva s výbornou znalosťou slovenského a anglického jazyka (ovládanie ruského jazyka je výhodou), ktorí sú zodpovední, komunikatívni a zaujímajú sa o problematiku ľudských práv, práv menšín, migrácie a integrácie cudzincov na stáž v Migračnom informačnom centre IOM (MIC) v Bratislave. Bližšie informácie nájdete TU.

   

Ponuka práce pre študentov v Advokátskej kancelárii LALINSKÝ ADVOKÁT, s.r.o.

- informácie o ponuke

 

Slovak desk v AK Clifford Chance Praha - právny asistent

 
bd paralegal ad