Skočiť na hlavný obsah

Pozvanie pre študentov na konferenciu ,,[ROZ]BYŤ"

Milé študentky, milí študenti,

dávame Vám do pozornosti prednášku nášho absolventa, Mgr. Michala Horského, ktorý vystúpi spolu s ďalšími zaujímavými hosťami na konferencii [ROZ]BYŤ, ktorá sa uskutoční v stredu 20.9.2023 od 8:30 v Kine Hviezda v Trnave.

Účasť je bezplatná, potrebná je však registrácia: https://forms.gle/VL5An7KamUgnoYZL7

Konferencia v rámci projektu Učiaca sa Trnava prebehne v rámci Týždňa celoživotného učenia (18. - 22. 9) a jej cieľom je pomôcť mladým ľuďom rozbiť predstavy o tom, čo znamená byť úspešný. 

Názov evokuje cieľ ROZBIŤ mýtus "správnej cesty" - mladým ľuďom ukázať, že sa nemajú báť ísť svojou vlastnou cestou. A zároveň BYŤ (s ypsilonom) preto, aby sme pri tom nezabúdali, že nie je dôležité MAŤ- hnať sa za úspechom, ale BYŤ- užívať si proces, že môžeme robiť to, v čom sme dobrí a v čom vidíme zmysel.

V prvom bloku /8:30 - 10:15/ sa predstavia: 

  1. Katarína Ličko - módna dizajnérka

  2. Michal Horský - líder platformy Demdis

  3. Ingrid Konigová - dobrovoľníčka, misionárka

V rámci programu vystúpia aj tanečníci z tanečnej školy Alegria.

V čase druhého bloku máme podujatie ,,Otvorenie semestra," kto však má záujem, nebránime účasti:-) Avšak pripomíname, že na stredu sa neudeľuje dekanské voľno.

V druhom bloku /10:45-12:30/ sa predstavia:

  1. Michal Kušnír - psychológ

  2. Katarína Kováčová - kvetinová farmárka

  3. Michal Ďurta - odborník na mestskú mobilitu

V rámci programu vystúpia aj tanečníci z tanečnej školy Alegria

Všetci hostia pochádzajú buď z Trnavy alebo Trnavského kraja, majú do 30 rokov a sú natoľko inšpiratívni, aby svojím životným príbehom mohli mladým ľuďom predať myšlienku, že úspech sa nezakladá len na idylických predstavách o všeobecne stanovených cestách k životnému úspechu. Každý z nás je tvorcom svojho šťastia a úspech preňho znamená niečo iné a práve odhalenie svojich talentov je tá správna cesta.

roz